SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 452 003 €
(20 264 € / m²)
Verkoop
5
2+
121 m²
West 63rd Street

slaapkamer5
vlak121 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Residence 11C at The Century Condominium is a truly special home with a luxurious one-of-a-kind layout. Located on a high floor with southern exposur...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 39dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

West 63rd Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Compass