SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 692 760 €
(10 136 € / m²)
Verkoop
1
2+
167 m²
Lexington Avenue

slaapkamer1
vlak167 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to this charming 3-bedroom, 4-bath home on the Upper East Side, complete with a versatile small office ideal for work or study. Originally thr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Lexington Avenue
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group