SUPA24
Huis en omgeving; uitzicht
Huis en omgeving; uitzicht
Keuken; keukenapparatuur, natuurlijk licht, moderne stijl
53 506 €
(535 € / m²)
Verkoop
4
2+
100 m²
Water Street

slaapkamer4
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Fractional Ownership Opportunity at Carlton Landing on Lake Eufaula!

Located in the desirable Park Street Residences, this 3-bedroom, 2-bath h...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 68dagen
Bijgewerkt: 67dagen

Plaatsen

Water Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Oklahoma City