SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 832 231 €
(19 945 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
142 m²
Queen Street

slaapkameratypical
vlak142 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Hokua has set the standard of luxury condo living along Honolulu's prestigious Ala Moana/Kakaako coastline. A full-service luxury building w concierge...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveHouten vloerHoge plafondsKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 72dagen

Plaatsen

Queen Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Realty