SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, gerenoveerd
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
4 022 723 €
(20 843 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
193 m²
Bay Drive

slaapkameratypical
vlak193 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RARE, Turnkey 5th floor elevation Hotel Residence at Montage Kapalua Bay- one of the highest locations on the property, offering a "Premier Oceanview ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 145dagen
Bijgewerkt: 80dagen

Plaatsen

Bay Drive
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Island Properties