SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
293 028 €
(2 960 € / m²)
Verkoop
3
2+
99 m²
Northwest Central Drive

slaapkamer3
vlak99 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Move-in ready, stylish 2BR/2BA condo in the heart of vibrant downtown Bethany! This modern second-floor home offers brand-new LVP floors, new kitchen ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 149dagen
Bijgewerkt: 86dagen

Plaatsen

Northwest Central Drive
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Portland