SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
423 829 €
(4 238 € / m²)
Verkoop
3
2+
100 m²
Heron Walk Dr E 8970

slaapkamer3
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Beautifully updated Heron Walk is in the heart of Sandestin Golf and Beach Resort! This 2-bedroom, 2-bath retreat offers serene views of the Choctawha...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 158dagen
Bijgewerkt: 82dagen

Plaatsen

Heron Walk Dr E 8970
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Northwest Florida Beaches