SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 127 244 €
(15 304 € / m²)
Verkoop
5
2+
139 m²
1st Avenue

slaapkamer5
vlak139 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

DRAMA IN THE SKY!Fabulous 2 bed 2 bath w/amazing views. This ultra luxury condo offers a spectacular high floor corner 2 bedrooms with 2 marble bathro...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveHoge plafondsHouten vloerNatuurlijk lichtOpen leefruimteBadApart toiletHalKeukenapparatuurNa reconstructieModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 163dagen
Bijgewerkt: 65dagen

Plaatsen

1st Avenue
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group