SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
5 031 506 €
(20 453 € / m²)
Verkoop
1
2+
246 m²
Hudson Yards

slaapkamer1
vlak246 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EXPERIENCE SPECTACULAR VIEWS OF THE HUDSON RIVER FROM THIS GRACIOUS CORNER THREE BEDROOM HOME.This expertly planned three bedroom residence boasts 10'...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 159dagen
Bijgewerkt: 21dagen

Plaatsen

Hudson Yards
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group