SUPA24
Huis en omgeving; uitzicht
Woonkamer
Woonkamer
360 977 €
(1 814 € / m²)
Verkoop
4
2+
199 m²
Sweet Leaf Place

slaapkamer4
vlak199 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to 636 Sweet Leaf Place in Chesapeake, VA, nestled on a quiet, well-manicured street in a great neighborhood! This spacious and inviting home ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 161dagen
Bijgewerkt: 85dagen

Plaatsen

Sweet Leaf Place
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Chesapeake