SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
203 845 €
(2 316 € / m²)
Verkoop
3
2+
88 m²
Sandestin Lane 1102

slaapkamer3
vlak88 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to coastal comfort and investment potential! This charming 2-bed, 2-bath condo is nestled in the Pointe of View community in Miramar Beach, FL...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 219dagen
Bijgewerkt: 85dagen

Plaatsen

Sandestin Lane 1102
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Northwest Florida Beaches