SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
739 554 €
(4 325 € / m²)
Verkoop
1
1
171 m²
New Ventures Drive

slaapkamer1
vlak171 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to the highly desirable Live/Work Community, where flexibility and opportunity come together! This FULLY FURNISHED dynamic property offers end...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 228dagen
Bijgewerkt: 51dagen

Plaatsen

New Ventures Drive
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ERA Landmark Real Estate