SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 585 570 €
(14 818 € / m²)
Verkoop
2
2+
107 m²
Center Boulevard

slaapkamer2
vlak107 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Step into an exquisite urban retreat in Long Island City. This stunning two-bedroom, two-bathroom residence offers 1,159 square feet of thoughtfully d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 255dagen
Bijgewerkt: 255dagen

Plaatsen

Center Boulevard
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SERHANT.