SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 262 995 €
(16 840 € / m²)
Verkoop
1
1
75 m²
Park Place

slaapkamer1
vlak75 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to this gleaming half-floor loft at TriBeCas newest luxury tower, a stunning 1-bedroom, 1-bathroom home suffused with Lower Manhattan views an...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteNatuurlijk lichtHouten vloerHoge plafondsKeukenapparatuurWasmachineSlimme apparatenBeveiligingStoepNa reconstructieModerne stijlGeschikt voor huisdierenGemeubileerdWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 253dagen
Bijgewerkt: 253dagen

Plaatsen

Park Place
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SERHANT.