SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
384 412 €
(3 432 € / m²)
Verkoop
3
2+
112 m²
Dune Drive

slaapkamer3
vlak112 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The seller is offering $5000.00 towards the buyers closing cost if closed by May 31, 2026. This fully furnished 3 bedroom, 2 bath condo is located on ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 256dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Dune Drive
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Gulf Shores