SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 211 226 €
(18 634 € / m²)
Verkoop
6+
1
65 m²
West 19th Street

slaapkamer6+
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Introducing Linea - 428 West 19th Street - a collection of 32 boutique condominium homes thoughtfully designed by BKSK Architects and located moments ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 356dagen
Bijgewerkt: 60dagen

Plaatsen

West 19th Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group