SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
774 339 €
(9 004 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
86 m²
Booth Road

slaapkameratypical
vlak86 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Spacious 2 double bedroom duplex apartment in a portered modern development. This ground floor furnished property features spacious terrace, parking ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasVloerOpen leefruimteHoge plafondsHouten vloerGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Booth Road
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The London Broker