SUPA24
Overig
Overig
Overig
947 500 €
(10 299 € / m²)
Verkoop
2
2+
92 m²
Jackson's Row

slaapkamer2
vlak92 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Introducing the first-ever regional branded residences in the UK, blending luxurious private apartments with the exclusive services of a 5-star hotel...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 327dagen
Bijgewerkt: 269dagen

Plaatsen

Jackson's Row
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TrustPoint

Trust Point