SUPA24
Overig
Overig
Overig
345 000 €
(1 875 € / m²)
Verkoop
4
2+
184 m²
Oba Mahallesi

slaapkamer4
vlak184 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Oba, close to the centre of Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of A...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteDouchecabineKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 245dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Oba Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri