SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
103 954 €
(1 223 € / m²)
Verkoop
3
2+
85 m²
Mimar Sinan Mahallesi

slaapkamer3
vlak85 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

شقة مفروشة في مجمع سكني قريب من البحر في سيليفري اسطنبول
تُعد هذه الشقة جزءًا من مشروع سيليفري العصري. بُني المشروع على أرض مساحتها 21,000 متر مربع، و...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 243dagen
Bijgewerkt: 51dagen

Plaatsen

Mimar Sinan Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Istanbul Homes