SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
132 300 €
(1 975 € / m²)
Verkoop
3
1
67 m²
Sarıbal Sokağı, Mecidiye Mahallesi

slaapkamer3
vlak67 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

الشقة للبيع يقع في بشيكتاش. بشيكتاش هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها واحدة من أقدم المناطق وأكثرها كثافة سكانية في اسطنبول. تقع المنطق...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

DouchecabineOpen leefruimteKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 86dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Sarıbal Sokağı, Mecidiye Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi