SUPA24
Woonkamer; tegelvloer, natuurlijk licht
Woonkamer; tegelvloer, natuurlijk licht
Woonkamer; tegelvloer, natuurlijk licht, moderne stijl
162 000 €
(648 € / m²)
Verkoop
5
2+
250 m²
Mahmutlar

slaapkamer5
vlak250 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Mahmutlar. Mahmutlar is part of the region Alanya about 12 km east of Alanya's centre. Mahmutlar further belonged...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Mahmutlar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri