SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
172 300 €
(1 893 € / m²)
Verkoop
3
1
91 m²
Karaağaç Mahallesi

slaapkamer3
vlak91 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

الشقة للبيع يقع في بيوك شكمجة. تقع منطقة بيوك شكمجة في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع المنطقة بالقرب من بحر مرمرة وهي واحدة من المراكز الصناعية والتج...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 70dagen
Bijgewerkt: 70dagen

Plaatsen

Karaağaç Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi