SUPA24
Overig
Overig
Overig
180 000 €
(4 000 € / m²)
Verkoop
1
1
45 m²
Kahramandere Mahallesi

slaapkamer1
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Flats with Pool Near Daily Conveniences and Schools in İzmir Güzelbahçe
Güzelbahçe is one of İzmir’s sought-after coastal districts for those looking ...

Vloer:
1. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 173dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Kahramandere Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE