SUPA24
Overig
Overig
Overig
189 198 €
(1 401 € / m²)
Verkoop
4
2+
135 m²
Kadıpaşa Mahallesi

slaapkamer4
vlak135 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in the heart of Alanya. In close proximity you can find cafés, restaurants, hospitals, pharmacies, schools, banks, s...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteDouchecabineKeukenapparatuurBeveiligingWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Kadıpaşa Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti