SUPA24
Overig
Overig
Overig
177 000 €
(1 086 € / m²)
Verkoop
3
2+
163 m²
Hisar

slaapkamer3
vlak163 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Sea View Apartments in Bursa with Indoor Parking Lot
These apartments are located in the Gemlik region of Bursa. Gemlik is renowned for its olives, g...

Vloer:
2. vloer van 6
Leeftijd van het aanbod: 239dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Hisar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE