SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
175 000 €
(1 094 € / m²)
Verkoop
4
2+
160 m²
Kasapuğlu Sokak, Hacet Mahallesi

slaapkamer4
vlak160 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BHV-817🏡 FULLY FURNISHED 2+1 DUPLEX FOR SALE IN ALANYA HACET!✨ Prime Location – Spacious Layout – Ideal for Living or Investment!This beautiful 2+1 d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 310dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Kasapuğlu Sokak, Hacet Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Best House Alanya