SUPA24
Overig
Overig
Overig
108 000 €
(2 000 € / m²)
Verkoop
1
1
54 m²
Demirtaş

slaapkamer1
vlak54 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Sea and Pool View Apartments in a Hotel-Concept Complex in Demirtaş, Alanya
Demirtaş, where these luxury apartments are located, is a prominent area i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 240dagen
Bijgewerkt: 94dagen

Plaatsen

Demirtaş
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE