SUPA24
Overig
Overig
Overig
113 000 €
(1 915 € / m²)
Verkoop
1
1
59 m²
Birlik Mahallesi

slaapkamer1
vlak59 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Newly Built Valley View Apartments in Ankara Çankaya
These valley-view apartments are in Çankaya, one of Ankara’s most prestigious districts, known fo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 241dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Birlik Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE