SUPA24
Overig
Overig
Overig
89 691 €
(997 € / m²)
Verkoop
3
1
90 m²
Binbirdirek Mahallesi

slaapkamer3
vlak90 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Fatih. Fatih is a district located on the European side of Istanbul. It is named after the Ottoman Sultan Mehmed ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 217dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Binbirdirek Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti