SUPA24
Overig
Overig
Overig
132 184 €
(1 017 € / m²)
Verkoop
3
2+
130 m²
Binbirdirek Mahallesi

slaapkamer3
vlak130 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Basaksehir. Basaksehir is a district located on the European side of Istanbul. It is considered a modern and well...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 226dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Binbirdirek Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti