SUPA24
Overig
Overig
Overig
281 589 €
(3 237 € / m²)
Verkoop
2
1
87 m²
Binbirdirek Mahallesi

slaapkamer2
vlak87 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Umraniye. Umraniye is a district located on the Asian side of Istanbul. It is located in the southeast of the cit...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 229dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Binbirdirek Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak