Lijst met aanbiedingen
41
41
41
772 665 €
(5 766 € / m²)
Verkoop
5
2+
134 m²
Binbirdirek Mahallesi
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
5
vlak
134 m²
badkamers
2+
Property Highlights
Spacious Living: GeIS-4673
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Airconditioning
Tillen
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
249dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Binbirdirek Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi
Joud Al Moufti
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi
Joud Al Moufti
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper