SUPA24
Overig
Overig
Overig
163 399 €
(1 922 € / m²)
Verkoop
3
2+
85 m²
Arapsuyu Mahallesi

slaapkamer3
vlak85 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Konyaalti southwest of Antalya. Konyaalti offers a stunning view of the Taurus Mountains and the sea. The beautif...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteKeukenapparatuurBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 150dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Arapsuyu Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti