SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
153 000 €
(2 096 € / m²)
Verkoop
3
2+
73 m²
Atatürk Caddesi

slaapkamer3
vlak73 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق فاخرة في مشروع بوتيكي مع فرص اجتماعية في ألانيا دميرتاش، على بعد مسافة قصيرة سيرًا على الأقدام من الشاطئ
يقع المشروع الجديد في دميرتاش، أحد المنتج...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 491dagen

Plaatsen

Atatürk Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate