SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
495 000 €
(1 707 € / m²)
Verkoop
5
2+
290 m²
Kayalar sokak

slaapkamer5
vlak290 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Alanya’nın en prestijli sahil bölgelerinden Kargıcak’ta yer alan bu eşsiz 4+1 dubleks daire, denize sıfır konumu, geniş yaşam alanları ve vatandaşlığa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Kayalar sokak
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BEST HOUSE ALANYA