SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
215 000 €
(3 116 € / m²)
Verkoop
1
1
69 m²
Sahil Caddesi

slaapkamer1
vlak69 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description:Located in one of the most prestigious projects in Alanya / Mahmutlar, this exclusive 2+1 apartment offers a privileged lifestyle with its...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Sahil Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Ogenus Property