SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
123 000 €
(2 321 € / m²)
Verkoop
1
1
53 m²
Zamanoğlu Caddesi

slaapkamer1
vlak53 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description:Located in the center of Alanya, close to the famous Cleopatra Beach, this brand new and ready-to-move-in 1+1 apartment stands out with it...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Zamanoğlu Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Ogenus Property