Lijst met aanbiedingen
21
21
21
68 000 €
(1 360 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Karacalti Caddesi
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
50 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
✨ 1+1 Daire - 4. Kat📏 7700 m² alana kurulu lüks dev kompleks içinde🏖️ Denize sadece 650 metre!🌊 Doğa ve deniz manzaralı huzurlu bir yaşam alanı🏢 K...
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Karacalti Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.