SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
114 000 €
(2 036 € / m²)
Verkoop
2
1
56 m²
Isa Küçülmez Cd.

slaapkamer2
vlak56 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This modern 1+1 apartment is located in the peaceful and rapidly developing area of Kestel, Alanya. Built in 2023, the property is part of a new resid...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Isa Küçülmez Cd.
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Basic Apartment