SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
124 500 €
(1 038 € / m²)
Verkoop
3
2+
120 m²
234 Sokak

slaapkamer3
vlak120 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

FULLY FURNISHED 2+1 APARTMENT FOR SALE IN ALANYA MAHMUTLAR | HAK İHLAS RESIDENCE | 120 M² | 750 METERS TO THE SEASpacious 2+1 apartment located in the...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

234 Sokak
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IRINA PROPERTY