SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
95 000 €
(1 900 € / m²)
Verkoop
3
1
50 m²
Aydin Sokak

slaapkamer3
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

1+1 Wohnung zum Verkauf in Avsallar, Alanya mit 50 m², Lage im 2. Stock und Südostausrichtung. 2025 gebaut, auf einem m² großen Areal, rund 1 km vom M...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Aydin Sokak
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alanya Eiendom Real Estate