SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
61 000 €
(1 017 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
60 m²
Aydin Sokak

slaapkameratypical
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

1+1 apartment in a modern complex in Avsallar, Alanya This spacious 1+1 apartment, unfurnished, is located on the second floor of a modern residential...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteDouchecabineVloerGebouwtypeKeukenapparatuurBeveiligingHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Aydin Sokak
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Basic Apartment