SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
108 000 €
(1 080 € / m²)
Verkoop
3
2+
100 m²
Atatürk Caddesi

slaapkamer3
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ID 51852+1 in Mahmutlar — beachfront, furnished apartmentArea: 100 m² | Floor: 5Layout: 2+1 | Bathroom: 1 | Balconies: 3Furnished: YesYear built: 1998...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 29dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Atatürk Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AYVAZOGLU HOMES