SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
235 000 €
(2 238 € / m²)
Verkoop
2
1
105 m²
Atatürk Caddesi

slaapkamer2
vlak105 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Eingebettet zwischen dem majestätischen Taurusgebirge und dem azurblauen Mittelmeer, wo die Luft den betörenden Duft umliegender Zitrusgärten trägt, e...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteAparte keukenDouchecabineKeukenapparatuurStoepHoge plafondsNa reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 73dagen

Plaatsen

Atatürk Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alanya Eiendom Real Estate