SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
61 300 €
(1 226 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Antalya - Isparta Yolu, Hacıaliler Mahallesi

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

الشقة للبيع موجود في أكسو. تقع منطقة أكسو في أنطاليا على بعد 16 كم. تيارات شرق دودين وأكسو. تقع إلى الشرق من مركز مدينة أنطاليا. مساحتها 445 كيلومتر م...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 70dagen
Bijgewerkt: 70dagen

Plaatsen

Antalya - Isparta Yolu, Hacıaliler Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi