SUPA24
Huis en omgeving; commercieel, uitzicht
Huis en omgeving; uitzicht, commercieel
Huis en omgeving; uitzicht
846 400 €
(3 830 € / m²)
Verkoop
3
1
221 m²
Hacı Ahmet Karakolu Sokağı, Hacıahmet Mahallesi

slaapkamer3
vlak221 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

الشقة للبيع تقع منطقة بيوغلو في الجانب الأوروبي من إسطنبول. تشتهر بيوغلو بهندستها المعمارية التاريخية، وحياتها الليلية النابضة بالحياة، ومشهدها الثقاف...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Hacı Ahmet Karakolu Sokağı, Hacıahmet Mahallesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi