SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
65 000 €
(1 300 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
İnönü Caddesi

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Antalya'nın Döşemealtı İlçesi'nde Modern ve Elit Yaşam Alanları
Antalya'nın merkezine yakın konumuyla dikkat çeken Döşemealtı ilçesi, sıcak yaz aylar...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 162dagen
Bijgewerkt: 97dagen

Plaatsen

İnönü Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti