SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
58 300 €
(1 296 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Mersin - Antalya Yolu

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Important Notice:All apartments will be delivered with fully equipped kitchens (cabinets, sink, faucets) and bathrooms with WC, shower cabins and wash...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteApart toiletDouchecabineKeukenapparatuurVloerNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 269dagen
Bijgewerkt: 65dagen

Plaatsen

Mersin - Antalya Yolu
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Home World Alanya