SUPA24
Overig
Overig
Overig
128 000 €
(2 415 € / m²)
Verkoop
1
1
53 m²
Atatürk Caddesi

slaapkamer1
vlak53 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Seaview Apartments in a Hotel-Concept Complex in Alanya Turkey
The apartments are situated in the Demirtaş region of Alanya. The Demirtaş region is a ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 445dagen
Bijgewerkt: 433dagen

Plaatsen

Atatürk Caddesi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE